Jesteś tutaj: O RASIE

O RASIE

GABYI BLUE CHESLEA W PYTANIU NA ŚNIADANIE CZYLI JAK DBAĆ O KOCIE FUTRO

GABYI BLUE CHESLEA W PYTANIU NA ŚNIADANIE CZYLI JAK DBAĆ O KOCIE FUTRO

Mimo trudnej sytuacji, jaka panuje w kraju, z zachowaniem wszystkich środków ostrożności zostaliśmy zaproszeni na plan programu Pytanie na Śniadanie tym razem z tematem "pielęgnacja kociego futra" . Gwiazdą, która pojawiła się ze mną na planie wraz ze wspaniałymi prowadzącymi była koteczka urodzona w naszej hodowli Gabyi w domu zwana po prostu Gabryską. Może trochę zestresowana - to jej pierwszy live (hahaha) nie mniej jak ja :) . Obie starałyśmy sobie dać rade w odpowiedziach na pytanie prowadzących. #TVP2 #PNŚ #BlueChelseaCattery #naszaGabyigwiazdaTV #kotysyberyjskie&nevamasquerade #naszkotwTV

CIRI W PYTANIU NA ŚNIADANIE TVP 2

CIRI W PYTANIU NA ŚNIADANIE TVP 2

Kolejnym, jakże zaskakujacym tematem "Pytania na śniadanie" TVP 2 , gdzie gwiazdą programu była nasza księżniczka Ciri było  - ulubione miejsce do spania naszych pociech. Prowadzący poruszyli również temat kociego uzdrawiania - nie tylko ludzkiej duszy ale i ciała. Mieliśmy zaszczyt rozmawiać na planie z Panią Magdaleną Bielicką - redaktor naczelną portalu Kocie Sprawy

O RASIE

O RASIE

Kot syberyjski przez lata uważany był w swojej ojczyźnie za pospolitego dachowca. Dziś jest ulubieńcem salonów, który w dużo mniejszym stopniu uczula alergików ( nie posiada genu Fel-d1 który jest odpowiedzialny za uczulenie u ludzi). Oznacza to, że ok 80% osób, które są uczulone na koty nie będzie miało alergii. Brak uczulania powoduje, że są to doskonałe koty dla dzieci oraz zmagających się z alergią dorosłych.

ZANIM KUPISZ KOTKA PRZECZYTAJ

ZANIM KUPISZ KOTKA PRZECZYTAJ

Jeśli chcesz kupić kota rasowego przeczytaj

Kot jest rasowy, jeśli można udokumentować, że w co najmniej 5 poprzedzających go pokoleniach posiada jedynie koty danej rasy, oznakowane, zarejestrowane, i zapisane w księgach rodowodowych jednej z kilku światowych organizacji felinologicznych.

DLACZEGO WCZESNA KASRACJA?

DLACZEGO WCZESNA KASRACJA?

Wczesna kastracja kotów i psów to wielce kontrowersyjny temat od wielu lat. Szczególnie w Polsce. Na zachodzie Europy oraz w innych krajach wysokorozwiniętych wczesna kastracja to normalny zabieg, wykonywany u każdego kota i psa, który nie będzie przeznaczony do dalszego rozrodu, czyli hodowlany.

Blue Chelsea

Hodowla Kotów
Neva Masquerade
i Syberyjskich
w Warszawie

Monika Jabłonowska

Kontakt

Tel: +48 602 446 411

E-mail: kontakt@blue-chelsea.pl

Znajdź nas

f